BOXO EE

Hoiuruumide rent - suurepärane lahendus ettevõtte inventari ja kaupade usaldusväärseks hoiustamiseks

Kui teil on oma äri, mida te juhite ka kodus, siis juhtudel, kui vajate kohta inventari ja kaupade hoiustamiseks, on BOXO suurepärane alternatiiv kalli ruumide rentimisele. Lisaks on selline ladu saadaval 24/7 - igal ajal.

Üks oluline põhjus kaupade hoiustamiseks sellises kohas on asjade hoiustamise turvalisus - seal on tagatud valve ja videoseire, mis teeb need ruumid sobivaks erinevate väärtuste, olgu need siis isiklikud esemed või varud ettevõtlustegevuseks, hoiustamiseks.

Boksi rentimine on mugav kolimise ajal.

Kujutage ette olukorda: kavatsete kolida uude elukohta või teil on oma ettevõte, mis kavatseb kolida teise kohta. Uus korter või maja ei ole veel täielikult kättesaadav või vabastatud, et saaksite sinna mööbli ja esemed üle viia ning eelmised ruumid tuleb vabastada. Mida sellises olukorras teha?

Sellistel juhtudel kasutavad inimesed asjade hoiuruumid. Iga kolimine muutub lihtsamaks tänu pakutavatele kandeteenustele, mida pakub boxo.ee. Lisaks, kui hoiuruumid on piisavalt suured, näiteks garaažis või merekonteineris, saate seal jätkata töötamist - vajadusel isegi äri ajada.

Ladusid Eestis kasutatakse ka ajutiste ruumidena ettevõtte sulgemisel.

Sarnane eespool mainitud olukord tekib, kui ettevõte likvideeritakse ja ei ole kiirelt kohta, kus kogu inventari ja esemeid hoiule panna.

Ladu kasutatakse ka regulaarselt äriliste dokumentide arhiveerimiseks või varustuse, brošüüride või toodete proovide hoidmiseks. Iga eseme, mis on ettevõtte pidamiseks vajalik ja võtab kodust ülearu ruumi, saab hoiuruumis hoida.

BOXO asjade hoiuruumid võivad olla kasulikud hobide ja harrastuste jaoks Hoiuruum võib olla koht, kus saab luua uue ilusa ja loomingulise hobi või harrastuse.

Kodus ei pruugi tihti tahtmist joonistama hakata lihtsalt seetõttu, et tekib hirm, et uus diivan saab määrdunud, lapsed, kass jms segavad. Saate teostada oma loomingulisi harrastusi ning tegeleda näiteks poksiga, mille jaoks saab vajadusel mõnusa paiga sisse seada väikeses ruumis.

Laoruumi rent ootamatute olukordade jaoks

Olenemata sellest, miks te Eestis ladu kasutate, valige turvaline ja usaldusväärne BOXO, mis on suurim self-storage ehk hoiuruumide ettevõte Baltikumis oma kaupluste arvu poolest. Ainuüksi Riias asuvad BOXO asjade hoiuruumid ühel aadressil ning Tallinnas ühel aadressil.

Helistades telefonil +37125331451 või +37122061236, saate tellida ka kandeteenuseid, ning kolimisteenus viib kõik esemed turvaliselt ja usaldusväärselt hoiuruumi ja tagasi. Külastage veebisaiti www.boxo.ee, et mitte jääda maha pakkumisest - "Rentige hoiuruum ja saate ühe tunni tasuta kandeteenust".
Made on
Tilda